Про нас
Унікальні дизайнерські вироби за справедливою ціною
історія Успіху
у наші сумки закохуються!

У 2022 році наш інтернет-магазин розпочав свою роботу під слоганом "У наші сумки закохуються". І всі наступні роки ми робили все можливе та неможливе, щоб відповідати заявленому девізу. Вся наша діяльність орієнтована на те, що є найважливішою для клієнта, а саме якість шкіряних сумок та якість сервісу в нашому магазині. Ми не побоялися відмовитися від шаблонних копій всесвітньо відомих брендів та запропонувати покупцеві справжні бренди мало відомі в Україні.
У 2022 році ми відкрили стаціонарний магазин у місті Одеса, щоб бути ближчими до Вас.
У 2022 році ми запустили своє власне виробництво і вже дві наші стильні колекції були представлені нашим клієнтам.
Надалі ми плануємо лише покращувати свою продукцію, сервіс та виходити на новий рівень просування наших колекцій, створених в Україні. Весь наш колектив щиро вірить у майбутнє своєї країни та майбутнє кожного її мешканця. Ми можемо самі створювати, творити і бути чарівними!

Працюк Анастасія
Директор
.(JavaScript должен быть включён для просмотра email адреса)

За короткий проміжок часу ми отримали дуже багато позитивних відгуків. Наша популярність здивувала нас самих.

Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб і в майбутньому радувати Вас якісними аксесуарами, високим рівнем сервісу та сподіваємося, що для Вас стане доброю традицією відвідувати наш магазин пошуку свіжих ідей для Вашого гардеробу та оригінальних подарунків для Ваших близьких.

для вас працюють
Ми цінуємо якість нашої продукції

У наші сумки закохуються ...