«clior-morelli.com» блог
Унікальні дизайнерські вироби за справедливою ціною

Блог Clior-morelli.com

Свіжі пости від магазину чоловічих сумок

ШКІРА ВИГЛЯДНОЇ ВИРОБКИ

03.12.2017 | Автор Ткач Анастасия
ШКІРА ВИГЛЯДНОЇ ВИРОБКИ

ШКІРА ГРУБОВОГО ВИРОБЛЕННЯ або шкіра Crazy horse найвиграшніша щодо тактильних відчуттів, здатності «жити своїм життям», набуваючи подряпин і потертості, а внаслідок цього, і неповторний вінтажний шарм. Завдяки чому створюється відчуття, що вироб має свою багаторічну історію.

Але, як це часто буває, ексклюзивні матеріали вимагають особливого відношення. Наприклад, обробка іноді безбарвним гелем дає можливість цій шкірі «розквітати», тоді як відсутність догляду «підсушує» її поверхню.
Також вінтажна шкіра найматовіша, завдяки чому виглядає самобутньо, як і має виглядати натуральна шкіра у своєму первозданному вигляді.
 Але, при цьому «жива» поверхня темних та яскравих кольорів цього виду шкіри може дати природне забарвлення світлого одягу у вологу погоду. І це слід враховувати підбираючи щоденний гардероб.

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ

Залежно від кольору шкіри вашого виробу, догляд за ним може відрізнятися.
Коричнева шкіра має найяскравіше виражений ефект старіння. Якщо ви хочете якомога швидше надати вашому виробу вінтажного вигляду, то доглядати за виробом вам не доведеться взагалі. Хіба що обробляти поверхню вологозахисним спреєм, якщо виріб періодично підпадає під вплив дощу або мокрого снігу. Якщо ж у вас з'явиться бажання прибрати подряпини та потертості – скористайтеся безбарвним воском.

Чорна шкіра практично не має ефекту вінтажності. Але для того, щоб шкіра не пересихала і зберігала "бадьоре обличчя" залежно від умов експлуатації та бажаного зовнішнього вигляду, рекомендується періодично покривати воском для шкіри.

Шкіри решти всіх кольорів маю приблизно однакову "поведінку" і ми радимо користуватися воском або спреємо один раз на 3 місяці або частіше в залежності від умов експлуатації та бажаного зовнішнього вигляду.


Якщо шкіра намокла:
Промокніть поверхню шкіри бавовняною тканиною і дайте висохнути за природних умов, далеко від джерел тепла, виключіть також тривалий вплив прямих сонячних променів.
Регулярне використання вологовідталюючого спрею або гелю зводить негативний вплив води на шкіру до мінімуму.

Якщо шкіра стала сухою:
Скористайтеся матовою. безбарвним воском або гелем для шкіри із натуральними жирами. Правильно підібраний віск живить шкіру, оновлює її зовнішній вигляд та посилює колір.

ЗБЕРІГАННЯ
Якщо ви плануєте не користуватися виробом, тривалий час радимо набити його папером (тим самим ви запобігете деформації форми виробу), покласти в коробку і прибрати в шафу. Не рекомендується зберігати шкіряні вироби у пакетах, у вологих приміщеннях.

Пам'ятайте, правильний догляд допоможе Вашому виробу мати бездоганний зовнішній вигляд і продовжить роки його експлуатації.

5617 переглядів
0 коментарів
Поділитися з друзями
Коментарі (0)
лише зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Увійдіть, будь ласка.

У наші сумки закохуються ...