«clior-morelli.com» блог
Унікальні дизайнерські вироби за справедливою ціною

Блог Clior-morelli.com

Свіжі пости від магазину чоловічих сумок

ЯК ВИБРАТИ ЖІНОЧУ СУМКУ: КОРИСНІ ПОРАДИ

13.03.2018 | Автор Ткач Анастасия
ЯК ВИБРАТИ ЖІНОЧУ СУМКУ: КОРИСНІ ПОРАДИ

Сумки із натуральної шкіри завжди користувалися великою популярністю. І це не дивно, адже вони практичні та довговічні, і водночас неймовірно стильні та красиві.

Перш ніж вирушати на пошуки нової сумки слід визначитися з її призначенням, оскільки від цього залежить вибір моделі. Наприклад, оптимальним варіантом для повсякденного використання стане шкіряна сумка середнього розміру та простого дизайну, а для появи – невелика сумочка, прикрашена вишуканими декоративними елементами. Але не варто забувати, що розмір сумки має відповідати тілу власниці. Іншими словами, тендітним дівчатам невеликого зросту не слід купувати сумки великого розміру, а високим, великим жінкам варто відмовитися від маленьких сумочок. Якщо у вас красиві ноги, краще віддати перевагу варіантам на довгому ремінці, що носяться на рівні стегон. І, навпаки, якщо ви незадоволені зайвими сантиметрами на стегнах, краще уникати моделей, які носяться на рівні проблемних зон.

А ось мініатюрною леді з витонченою та точеною фігуркою слід вибирати моделі невеликого розміру. Це можуть бути витончені клатчі або сумочки на плече. Головне, щоб їхній розмір був мініатюрним, як зростання самої власниці. Великі сумки тільки загострять увагу на невеликому зростанні.

Високим і худорлявим жінкам ідеально підійдуть сумочки з м'якою основою і без каркаса, а повнотілим — моделі строгої прямокутної або квадратної форми. . Адже часто наш улюблений аксесуар переповнений непотрібними речами, які займають місце і збільшують вагу улюбленого виробу. Ось і всі поради, як правильно носити сумку. Як бачите, нічого складного у цьому немає!

1489 переглядів
0 коментарів
Поділитися з друзями
Коментарі (0)
лише зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Увійдіть, будь ласка.

У наші сумки закохуються ...