«clior-morelli.com» блог
Унікальні дизайнерські вироби за справедливою ціною

Блог Clior-morelli.com

Свіжі пости від магазину чоловічих сумок

Як це зроблено: Технологія виробництва шкіри

22.02.2018 | Автор Ткач Анастасия
Як це зроблено: Технологія виробництва шкіри

А Ви знаєте скільки етапів обробки проходить якісна натуральна шкіра перед тим, як її використовують у виготовленні шкіряних виробів? Три чи п'ять? А може, десять? Насправді їх (увага!) двадцять три! Дуже правда? І так від стадії початкового замочування шкіри в сольовому розчині до етапу виготовлення шматка високоякісної натуральної шкіри загалом проходять наступні 23 етапи:

1.Консервування

Щоб шкіра не зіпсувалася, вдаються до консервування. Суть цього процесу полягає в тому, щоб видалити зі шкіри воду і наситити шкіру консервантами.

2. Замочування (відмоку).

Під час вимочування з поверхні шкіри видаляється бруд.

3. Фарбування

Не давайте цьому терміну вас заплутати. У процесі виробництва шкіри цей термін означає видалення вовни з овчини з використанням сульфідів.

4. Вапнування (Зневолошування).

Вапнування має цілу низку цілей, але основною функцією даного етапу є видалення небажаного волосся зі шкіри шляхом введення лугу. Після того, як волосся було видалено, ми залишилися з сирою шкірою. Іноді таку шкіру називають «голля».

5. Мездріння.

У процесі міздріння попередньо вимиті шкури пропускають через спеціальний апарат, що видаляє непотрібні залишки сполучної тканини та жиру.

6. Де-Вапнювання.

Цей крок включає нейтралізацію дії лугу на гілля

7.Пом'якшення.

Цей процес робить шкіру більш гладкою та плоскою, підкреслюючи її текстуру. Крім того, саме завдяки йому шкіра стає м'якшою та еластичнішою.

8. Травлення (засолювання).

Якщо шкіра не підлягає дубленню протягом декількох місяців, то на даному етапі може бути застосований міцний сольовий розчин як консервант.

9. Знежирення

Як би ретельно не були проведені первинна обробка і міздріння, підшкірний жир залишиться обов'язково, і вивести його можна лише за допомогою хімічних речовин.

10. Дублення.

В результаті дублення колагенні білки, що містяться в шкурі, стають міцним матеріалом, що погано піддається розкладанню і стійким до впливу тепла і вологи.

11. Розщеплення.

На цьому етапі використовується спеціальний верстат для зрізу та поділу шкіри на два шари. Поверхня одного з шарів буде без зернистості. Цей шар може бути використаний для виготовлення замші або штучного зернення його поверхні.

12. Гоління (розрівнювання).

Товщина шкір має бути однаковою по всій площі матеріалу. Це виконується спеціальним верстатом, через який шкіра проганяється. Спіралеподібні різальні леза ідеально вирівнюють загальну товщину та очищають структуру волокон для кращого проникнення хімікатів при подальшій хімічній обробці.

13. Нейтралізація.

На цьому етапі виробництва шкіри видаляються залишки всіх хімічних процесів попередніх етапів. Додаткові дубильні речовини також можуть бути використані для створення певного стилю або текстури готової продукції.

14. Фарбування.

Залежно від передбачуваного використання готової шкіри будь-яка кількість кольорових барвників може бути застосована на даному етапі.

15. Жірування.

Щоб змастити волокна шкіри і зробити їх м'якшими, використовуються спеціальні жири та олії. Вони проникають у шкіру, заповнюючи всі її пори. До речі, саме в цей момент шкіра має свій неповторний запах!

16. Відволікання.

Звільнення має на меті розм'якшення мездри висушеної шкіри з тим, щоб підготувати її до розбивки

17. Розкладка.

На цьому етапі шкіру розтягують і розгладжують, а заразом віджимають надмірну вологу.

18. Фінальна сушка

Шкіру вивішують на жердинах або розкладають на спеціальних дошках, а потім сушать струменем теплого повітря. Шкіра остаточно просушується і в ній залишається не більше 20% води

19. Розминання.

На цьому етапі шкіра стає м'якшою. Її пропускають через низку спеціальних затуплених штифтів, які б'ють і мнуть шкіру, тим самим розм'якшуючи її.

20. Полірування та чищення.

Усі нерівності поверхні шкіри повністю видаляються шляхом полірування. Шкіра стає ще м'якшою і тоншою, якщо це необхідно. Ретельна чиста виконується, щоб видалити пил, який утворився під час полірування

21. Чистова обробка та оздоблення.

Фінішна підготовка в шкіряному виробництві включає контроль рівномірності фарбування, видалення дефектів із зернової поверхні, коригування рівня глянцю шкіри, а також надання шкірі додаткових захисних і вологонепроникних властивостей, при необхідності.

22. Остаточне калібрування.

Виробництво шкіри завершено! Тут наведено процес виготовлення шкіри від початку до кінця. Все, що залишається на даному етапі, це виміряти площу кожного окремого полотна, оскільки його ціна залежить від площі. Щоб забезпечити повну точність, вимір робить машина.

23.Вимірювання

До продажу шкіри споживачеві, виробник повинен оцінити інтенсивність кольору та рівномірність шкіри, а також її м'якість, товщину та текстуру. Будь-які природні дефекти, такі як подряпини, також слід відзначити під час остаточної класифікації.

Враховуючи що процес виробництва хорошої та якісної шкіри є тривалим і складним і в ньому задіяні висококласні майстри високої кваліфікації, які виконують свою роботу з особливою ретельністю та акуратністю, а після її використовують у своїй роботі талановиті майстри, які виготовляють вироби ручної роботи, то уявіть яку колосальну працю якусь. величезну енергетику включає якісний виріб ручної роботи куплений Вами!

1903 переглядів
0 коментарів
Поділитися з друзями
Коментарі (0)
лише зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Увійдіть, будь ласка.

У наші сумки закохуються ...