«clior-morelli.com» блог
Унікальні дизайнерські вироби за справедливою ціною

Блог Clior-morelli.com

Свіжі пости від магазину чоловічих сумок

Як відрізнити натуральну замшу?

02.05.2018 | Автор Ткач Анастасия
Як відрізнити натуральну замшу?

Замша-це м'яка бархатиста шкіра, виготовлена ​​з різних тварин, зазвичай великих.

Натуральна замша – м'який, «мшистий» та еластичний матеріал. Вирізняється високою теплоємністю, відмінно «дихає» і при цьому дуже тонка. Вироби із замші мають бархатисту поверхню і виглядають завжди багато, елегантно та стильно. Вона завжди була атрибутом елегантності, аристократизму і респектабельності.

Щоб відрізнити природну замшу від штучної завжди звертайте увагу на ціну. Якісна натуральна замша не може коштувати дешево

У натуральної замші є характерний аромат, що відрізняє її від замінника

Якщо погладити поверхню натуральної замші рукою, її фарбування має змінитися. На дотик замша має бути м'якою і бархатистою, а не шорсткою. Однак ледь помітні пори та подряпини є ознаками натуральності.

Якщо виворот тканий, то перед вами, швидше за все, штучна замша. До того ж, натуральна замша не буває однотонною, однорідного кольору.

А якщо на натуральну замшу капнути крапельку води, вона її відразу вбере, а підроблена замша залишиться краплею на поверхні тканини.

Пам'ятайте, справжня замша виглядає красиво і підкреслює гарний смак людини, але вибаглива і потребує особливої ​​турботи.

1068 переглядів
0 коментарів
Поділитися з друзями
Коментарі (0)
лише зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Увійдіть, будь ласка.

У наші сумки закохуються ...