«clior-morelli.com» блог
Унікальні дизайнерські вироби за справедливою ціною

Блог Clior-morelli.com

Свіжі пости від магазину чоловічих сумок

Натуральна шкіра «Флотар»: особливості та переваги

10.03.2018 | Автор Ткач Анастасия
Натуральна шкіра «Флотар»: особливості та переваги

Натуральна шкіра – це міцний та довговічний матеріал. Вона буває різної якості та вироблення. Одним з найбільш затребуваних та популярних видів натуральної шкіри вважається «Флотар»

Шкіра "Флотар" - штучно пом'якшена шкіра за допомогою спеціалізованих барабанів з тісненням. Шкіра після обробки стає дуже м'якою та податливою, але не втрачає своїх природних якостей: міцність та можливість «дихати».
В основному для виготовлення шкіри флотар використовують шкіри великої рогатої худоби. Фактура шкур дозволяє без проблем отримати якісний малюнок на лицьовій поверхні. Крім того, шкіри великої рогатої худоби мають потрібну кількість жиру, що дозволить надалі використовувати флотар для пошиття взуття, чоловічих та жіночих сумок, гаманців. Саме шкіра з відсотком жиру не менше 20% матиме водовідштовхувальний ефект, що дозволить використовувати її для речей, які можуть контактувати з вологістю (наприклад, шкіряну сумку або рюкзак, можна носити цілий рік, не побоюючись опадів і що виріб "поведе" після намокання) .

Флотар напрочуд м'який, податливий, еластичний, чудово набуває бажаної форми, теплий на дотик. Він «живий», сповнений. Шкіра фарбується стійкими нетоксичними барвниками, що глибоко проникають у структуру шкіри, завдяки чому колір виходить особливо насиченим та стійким до зовнішнього впливу. Вироби, виготовлені з нього відрізняються міцністю та високою зносостійкістю, а також привабливим виглядом.

20286 переглядів
0 коментарів
Поділитися з друзями
Коментарі (0)
лише зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Увійдіть, будь ласка.

У наші сумки закохуються ...